بازگشت به صفحه اصلی

درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه نیکان سنندج از سال 1401 تاسیس و هم اکنون به عنوان یکی از آزمایشگاه های سنندج، مشغول به فعالیت و خدمات رسانی می باشد.

آزمایشگاه نیکان سنندج از ابتدا فعالیت امور تشخیصی را سرلوحه کار خود قرار داده است.آزمایشگاه نیکان سنندج همواره با استفاده از دانش روز و بهره گیری از تجهیزات نوین برای بهبود کیفیت خدمات کوشیده است و تعدد و تنوع آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی دراین آزمایشگاه باعث بهبود خدمات رسانی به همشهریان گرامی شده است.

بیشتر درباره نیکان سنندج بدانید...

آزمایشگاه نیکان سنندج در چهار راهر صفری،ساختمان چاو طبقه اول واقع شده است. دارای بخش های معمول آزمایشگاه و بخش های تخصصی متعددی می باشد شامل: بخش پذیرش و جوابدهی، نمونه گیری، جداسازی نمونه، ارسالی، بیوشیمی خون و ادرار، انگل شناسی، هورمون، خون شناسی، انعقاد، ایمونولوژی، الکتروفورز، میکرب شناسی روتین و سل، قارچ شناسی، ویروس شناسی، سم شناسی و HPLC ، پاتولوژی و سیتولوژی، ژنتیک،تشخیص مولکولی عوامل عفونی و کووید 19، HLA و اداری، مالی، خدماتی و تضمین کیفیت می باشد.

پزشکان آزمایشگاه نیکان سنندج

دکتر کوثر بادفر


متخصص پاتولوژی سرجیکال و کیلینیکال.

موسس و مسئول فنی آزمایشگاه پزشکی نیکان واقع در سنندج.

 

خط مشی کیفیت آزمایشگاه

مأموریت

آزمایشگاه نیکان سنندج با سالها فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه نیکان سنندج به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی با محیط آزمایشگاه و تجهیزات